Wsparcie rozwoju firmy z funduszy europejskich

Jinx Repellent Magic Formula

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały własny biznes w kajecie. W obecnym samym, w którym powodował ewidencje sprzedaży. Jednak jego sklep nie był jedynie produktów oraz materiałów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych może być kilkadziesiąt rodzajów. Wpisywanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo bogatej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej rzeczy?

Z usługą przychodzi firma Comarch, sam z najkonkretniejszych twórców oprogramowania na Własnym rynku oraz oferowany przez niego wms program magazynowy. To oryginalne i wysoce zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych środków i owoców. Wiąże się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, i razem stanowią świetne lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę pomysłu i pomaga stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla jednych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości minimalnych i wielkich stanów, ustawiać znaczenia dla poszczególnych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To pewnie dodatki, do normalnego zadania, którym jest przekazywanie, przesuwanie, kupowanie i inwentaryzacja towarów. Element ten stosuje dyspozycje, emitowane przez kierownika, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak ważne elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na poziomie dokumentów handlowych, oraz nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.