Worek filtracyjny do trocin

Odpylacze workowe, dzięki dużemu asortymentowi w struktur worków filtracyjnych z innych materiałów a o przeróżnym kształcie i dużym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wynoszenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w jakiejkolwiek gałęzi przemysłu, w jakim stoi kłopot z złym powietrzem zachodzącym w ciągu przemysłowym.

Niezwykle atrakcyjne - filtry modułowe, które traktowane są głównie w branży drzewnej i meblarskiej, bardzo dobra wypełniają swoją pracę i przy odciąganiu innych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W przystępnej możliwości jesteśmy również wielkie jednostki modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy oraz niskie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów określają się wielką powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do suchych i lekkich pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z porady na naszą formę stanowią ogromną przestrzeń filtracyjną.

Bardzo ważna gama proponowanych odpylaczy pozwala nam odpowiedni dobór maszyny do spraw klienta. Więcej danych o naszej możliwości można osiągnąć na własnej stronie internetowej lub łącząc się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas dania odpylające są tanie w grup przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany razem z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry płynące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do zapoznania się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych formy, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie zarówno w Twojej firmie zastosowanie i da utrzymać w nim czystość, natomiast w sezonie zimy w systemie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.