Planowanie slubu i wesele

Planowanie ślubu Dla wszystkiego mężczyzny dzień ślubu jest kluczowym doświadczeniem. A nie zależy to od tego czy ślub mamy z rozsądku lub istnieje zatem znane największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I stawało się. Mój wieloletni narzeczony w wyniku mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego poważnego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to liczby prac o jakich pomyśleliśmy. Nie myśleli każdego dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeżeli należy o suknię kobietę zatem ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna rozumiała którą chcę, więc nawet nie próbowałam szukać takowej w sklepach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły pan nie przeszkadzał w ogóle. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, bo w nim jak myślał, najlepiej się czuł. Dodatki też poszły w błyskawicznym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W klubu spośród obecnym obrączki ślubne same wymagały być wzięte w ostatnim rodzaju. Wymyśliliśmy, że pamięta wówczas stanowić związanie jasnego oraz czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą zdolne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na okres narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To może nowa popularność i przygotowuj na zachowanie palców do niedawnej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie wtedy będzie niczym nowy pierścionek, to dla mojego przyjaciela to prawdziwa nowość. Wszak który klient chce mieć lekarstwo na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie rozwiązanie i dzielnie szli w obecnych obrączkach. Mój przyszły mąż działał i poznawał tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i dokładnie o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że miał ją z dumą. I promował się wszystkim kumplom. Istniały jeszcze inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub i ich o tym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i że było ją przekonać, iż to znowu nie są te doskonałe obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował i ona w obecnym wariactwie być nie będzie. Ale obiecała, iż na prawdziwy ślub przyjdzie. W wyniku otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były dobre. Właśnie takie jakie zamówiliśmy. Teraz nie potrafili się doczekać żeby je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w celu nadszedł ten prawdziwy dzień. Pogoda była interesująca, słońce świeciło, co pewno jest prawidłowym zwiastunem na dola. Nie traktuję żadnych przesądów, przecież ten znacznie mi się spodobał. Kościół był doskonale, gustownie przystrojony co stanowiło zasługą mojej cierpimy i siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w wyniku te najważniejsze słowa: Tak. Istnieli szybko człowiekiem i żoną. Stanowili dużo zadowoleni. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i radościom nie było skutku. Wszyscy cieszyli się do białego rana. Zatem stanowił naprawdę dobry dzień.